دانلود پروژه ساخت کنتور آب هوشمند با avr


دانلود پروژه ساخت کنتور آب هوشمند جهت اندازه گیری سیالاتی چون آب و گزارش وضعیت (قبض) به صورت غیر حضوری می باشد. لذا از یک واتر پمپ جهت عبور آب استفاده شده است. آب پس از عبور از واتر پمپ پره های پمپ را به چرخش در می آورد. با گردش پره ها میکروسوئیچی را که روی شافت پمپ قرار دارد به حرکت در آورده و باعث تولید پالس می گردد. پالس های تولیدی به پایه D.7 میکرو فرستاده می شود تا میکرو تعداد پالس ها و در نهایت میزان مصرف آب را محاسبه کند.

میکرو کنترلر با داشتن یک ساعت داخلی درون خود سیکل تعیین شده را کنترل می کند. (day) اولین عدد تعداد روزهای سیکل می باشد که در اینجا 30 روز تعیین شده است. تعداد پالس های شمرده شده توسط کانتر میکرو به عنوان (con) دومین عدد نوشته شده در صفحه می باشد. (bah) سومین عدد میزان آب ها می باشد. که از حاصلضرب تعداد پالس ها در عدد 2/3 که میزان بهای هر لیتر آب مصرفی می باشد.

پروژه کنتور آب هوشمند

دب (deb) چهارمین عدد میزان دبی یا آب مصرفی می باشد. که از حاصلضرب تعداد پالس ها در عدد 0.0487 که میزان مقدار لیتر آب مصرفی می باشد. تعداد روز توسط ساعت داخل خود تعداد روزها را هر 24 ساعت افزایش می دهد. همچنین کلید b1 جهت افزایش روزها به صورت دستی تعبیه شده است. کلید b2 نیز جهت ارسال دستی پیام درون مدار قرار گرفته است. میکروکنترلر در طول سیکل (30 روز) توسط شمارش تعداد پالس های ورودی میزان آب مصرفی را اندازه گیری می کند. سپس بعد از طی سیکل اطلاعات را از پورت سریال خود به مودم انتقال می دهد تا اطلاعات ارسالی از میکرو توسط شبکه gprs به فرد یا سازمان موردنظر فرستاده شود. هنگام فرستادن اطلاعات از میکرو به مودم و از مودم به شبکه لامپ c1 روشن می شود که نشانگر انجام عملیات موردنظر می باشد.

———-w————i——-——-k———–i———

دانلود مستقیم :   دانلود پروژه ساخت کنتور آب هوشمند با avr

دانلود کمکی :     دانلود پروژه ساخت کنتور آب هوشمند با avr

رمز عبور فایل : www.wikipower.ir

حجم : 1.62 MB

اشتراک گذاری شده توسط : ویکی پاور

——-p———o———–w———-e———r———

۲ دیدگاه در “دانلود پروژه ساخت کنتور آب هوشمند با avr”

  1. مژگان عقیلی گفت:

    مطالب برای کامل کردن پروژه بسیار خوب بود. با تشکر

  2. Ali گفت:

    با سلام ممنون از پروژه های خوبتون من بیشتر پروژه هارو عملی تست کردم، جواب هم گرفتم به نظرم اومد بد نباشه توی تلگرام هم این پروژه ها ارائه بشن این کانال به طور تخصصی به آموزش AVR و پروژهای میکروکنترلر میپردازه @Micro_Controllers
    Micro_Controllers@

ارسال نظر برای این مطلب

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.