مقاله روش های موثر کلیدزنی به منظور کاهش تلفات در شبکه های توزیع


مقاله ای که در این بخش برای دانلود آماده شده است ، به ارائه طرح های موثر و بهینه کلید زنی برای کاهش تلفات در شبکه های توزیع پرداخته است.در این مقاله روش موثر کلید زنی برای محاسبه تغییرات تلفات بعد از هر مرحله کلید زنی و تغییر وضعیت کلیدها تحت عنوان روش بهگزینی تک حلقه ای برای دستیابی به حداقل تلفات ارائه گردیده است.

يكي از جنبه هاي مهم طراحي شبكه هاي توزيع، طرح بهينه شبكه به منظور كاهش تلفات است. عوامل متعددي ازقبيل عدم توزيع متناسب بار بين فيدرهاي مختلف يك پست در شبكه توزيع انرژي الكتريكي، بالا بودن نسبت مقاومت به راكتانس القائي خطوط و تعداد زياد مدارها و ترانسفورماتورها نسبت به شبكه انتقال، باعث افزايش تلفات در اين شبكه ها مي گردد.

همانطور که میدانید شبكه توزيع رابط بين مصرف كننده (خانگي، صنعتي، اداري، تجاري، كشاورزي) و سيستم انتقال و ولتاژ فشار قوي مي باشد. سطح ولتاژ در شبكه هاي توزيع پايين است و در نتجيه اندازه جريان زياد بوده، به همين دليل تلفات اهمي در شبكه هاي توزيع به مراتب مهمتر از شبكه هاي انتقال مي باشد.

———-w————i——-——-k———–i———

دانلود مستقیم :    دانلود مقاله روش های موثر کلیدزنی به منظور کاهش تلفات در شبکه های توزیع

دانلود کمکی :      دانلود مقاله روش های موثر کلیدزنی به منظور کاهش تلفات در شبکه های توزیع

رمز عبور فایل : www.wikipower.ir

حجم : 900 KB

اشتراک گذاری شده توسط : ویکی پاور

——-p———o———–w———-e———r———-

۳ دیدگاه در “مقاله روش های موثر کلیدزنی به منظور کاهش تلفات در شبکه های توزیع”

  1. بهمن محجوبی گفت:

    باعرض سلام وادب

    احتراماً میخواستم کلیه مقالات و پروژه هایی که مرتبط به کاهش تلفات بوده و در صفحه اصلی سایتتان مشاهده می شود را اینترنتی خریداری نمایم.(البته آنهایی که به زبان فارسی می باشند)
    خواهشمندم در خصوص نحوه خرید راهنمایی بفرمایید.
    متشکرم.

ارسال نظر برای این مطلب

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.