دانلود پروژه ساختمان داخلی و کاربرد بلوتوث (Bluetooth)


پروژه ای که امروز در سایت قرار گرفته است، مربوط به ساختمان داخلی و کاربرد بلوتوث (Bluetooth) می باشد. فایل این پروژه به صورت ورد (word) می باشد. در سال 1998 شركت ال . ام . اريكسون علاقمند شد تا گوشي تلفنهاي همراه توليدي او بتوانند به صورت بي سيم به ابزارهاي ديگر (مثل PDA) وصل شوند. اريكسون و چهار شركت ديگر (آي بي ام، اينتل، نوكيا و توشيبا) يك گروه SIG تشكيل دادند،تا استانداردي بي سيم براي اتصال ايزارهاي مخابراتي رايانه اي و ابزارهاي جانبي آنها طراحي كنند. كه بردي كوتاه، مصرف توان و پائين و قيمتي ارزان داشته باشد. نام اين پروژه، بلوتوث انتخاب شد كه برگرفته از نام هوالدبلاتاند دوم (مشهور به Bluetooth ، يكي از پادشاهان وايكينگ است (981-940) كه دانمارك و نروژ را با هم متحد كرد.

واحد پايه در سيستم بلوتوث يك پيكونت است كه از يك گروه و حداكثر هفت گره پيرو فعال به فاصله حداكثر هفت گرو پيرو فعال (Active Slave Node) به فاصله حداكثر ده متر، تشكيل شده است. در يك فضاي بزرگ و واحد مي توان چندين پيكونت داشت و حتي مي توان آنها را از طريق يك گروه كه نقش پل (Bride) ايفا مي كند به هم متصل كرد. به مجموعه اي از پيكونت هاي متصل بهم اصطلاحا شبكه متفرق / پراكنده گفته مي شود.

بلوتوث

استاندارد بلوتوث پروتكل هاي متعددي دارد كه بطور ناموزون در چند لايه گروه بندي شده اند. ساختار لايه ها از مدل OSI، مدلTCP/IP، مدل 802 يا هر مدل شناخته شده ديگر تبعيت نمي كند. با اين وجود IEEE در حال اصلاح بلوتوت است تا با مدل 802 سازگارتر شود. هدف Bluetooth حذف سیمهای ارتباطی انتقال داده و صوت در مسافتهای کوتاه (تا یکصد متر) می باشد. با استفاده از این تکنولوژی، دستگاههایی نظیر تلفنهای همراه، کامپیوترهای قابل حمل، دوربینهای دیجیتال، PDAها، دستگاههای فاکس، چاپگرها و… می توانند در هر لحظه بدون نیاز به اتصال از طریق کابل، به برقراری ارتباط پرداخته و از سرویسهای یکدیگر استفاده نمایند. کامپیوترهای قابل حمل می توانند از طریق ایجاد یک شبکه آنی به انتقال اطلاعات بپردازند یا از طریق یک تلفن همراه به اینترنت متصلل گردند. دستگاههایی نظیر چاپگرها، ماشینهای فاکس و حتی خطوط تلفن عادی، بدون احتیاج به کابلهای ارتباطی می توانند، به عنوان منابع مشترک از این طریق در دسترس استفاده کنندگانی که در یک محیط کاری نظیر یک شرکت مشغول به فعالیت هستند، قرار گیرند.

مشاهده فهرست مطالب پروژه ساختمان داخلی و کاربرد بلوتوث (Bluetooth)…

مقدمه

معماری بلوتوث (Bluetooth)

بررسی سیستم بلوتوث (Bluetooth)

مزایای استاندارد بلوتوث (Bluetooth)

کاربردهای بلوتوث (Bluetooth)

پشته پروتکلی بلوتوث (Bluetooth)

لایه رادیویی در بلوتوث (Bluetooth)

لایه باند پایه در بلوتوث (Bluetooth)

لایهL2CAPدربلوتوث (Bluetooth)

ساختار فرم در بلوتوث (Bluetooth)

 

 ———-w————i——-——-k———–i———

دانلود مستقیم :  دانلود پروژه ساختمان داخلی کاربرد بلوتوث (Bluetooth)

دانلود کمکی :  دانلود پروژه ساختمان داخلی کاربرد بلوتوث (Bluetooth)

رمز عبور فایل : www.wikipower.ir

حجم : 265  KB

اشتراک گذاری شده توسط : ویکی پاور

——-p———o———–w———-e———r———-

 

مطالب مرتبط ....

همه چیز درباره بولوتوث Bluetooth (پایان نامه کارشن... همانطور که میدانید هدف بولوتوث حذف سیستمهای انتقال صوت و داده در مسافتهای کمتر از 100 متر میباشد.با  تکنولوژی بولوتوث Bluetooth دستگاه هایی مثل موبایل...

مطالب مرتبط با دانلود پروژه ساختمان داخلی و کاربرد بلوتوث (Bluetooth)

ارسال نظر برای این مطلب

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.