دانلود پروژه برنامه نویسی و ساخت آیفون هوشمند توسط avr


پروژه ای که در این مطلب برای دانلود آماده شده است ، سيستم يك آيفون هوشمند است كه برای يك واحد طراحي شده است. اصطلاح هوشمند بودن این آیفون به اين علت است كه قابليت آن را دارد كه پيام را به صورت شماره موبايل يا منزل شخص مراجعه كننده درخود ذخيره كند.پروژه آیفون هوشمند توسط میکروکنترلر avr وبه زبان بسکام برنامه نویسی شده است.تمام فایل های برنامه نویسی و شماتیک pcb نیز به همراه فایل وجود دارد که میتوانید با خرید فایل word آنها را نیز دریافت نمایید.

اين آیفون هوشمند دارای touch screen ،  LCD گرافيكي 64*128 و كاركتری 2*16 ،آی سي های atmega32 وatmega8 وازارتباط پروتكل UART كه ازتراشه MAX485 استفاده شده است مي باشد.

عملكرد اين آیفون هوشمند به اين صورت مي باشد كه وقتي شخصي قصد مراجعه به منزل را دارد با لمس كردن صفحه touch screen  زنگ خانه را به صدا در مي آورد ، اگر ميزبان درمنزل باشد در را باز مي كند ولي اگر ميزبان در منزل نباشد وقتی شخص مراجعه كننده 3 بار متوالي زنگ را بزند بر روی صفحه سوالي پرسيده مي شود كه آيا مي خواهيد شماره خود را ذخيره كنيد يا نه ، در صورتي كه گزينه NO زده شود به حالت اول برمي گردد، اما اگر گزينه YES فشرده شود شماره ها نمايان مي شود وشخص كاربر مي تواند شماره منزل يا موبايل خودش را يادداشت و بازدن  ENTER شماره را ذخيره كند، حتي درصورت اشتباه نوشتن شماره گزينه ای وجود دارد كه مي توان آن را پاك كرد.

شخص كاربر اگر ميل به يادداشت شماره هم نداشته باشد مي تواند cancel كند.حال شماره های  ذخيره شده در atmega32 با ارتباط پروتكل UART كه از تراشه MAX485 استفاده شده است به  atmega8 فرستاده مي شود و بر روي LCDكاركتري شماره هاي ذخيره شده نمايان مي شود.درضمن يك LED هم درصورت رسيدن پيغام چشمك مي زند كه به صاحب منزل را ازوجود پيغام مطلع كند. درضمن پنج كليد به عنوان meno ، up ، c ، ok و clear  memory در قسمت گيرنده وجود دارد.

درمورد سخت افزاري ونرم افزاري پروتكل ارتباطيUART، touch screen و ميكروكنترلر های ذكر شده درفصل چهارم توضيح داده خواهد شد.

این پروژه توسط محمد علی وثوقی برای سایت ویکی پاور ارسال شده است.

——-w————i——-——-k———–i———
      دانلود مستقیم :  دانلود پروژه برنامه نویسی و ساخت آیفون هوشمند توسط avr
      دانلود کمکی  :   دانلود پروژه برنامه نویسی و ساخت آیفون هوشمند توسط avr

      رمز عبور فایل :  www.wikipower.ir

      حجم :   1,77  MB

      اشتراک گذاری شده توسط : ویکی پاور

——-p———o———–w———-e———r———

.
http://wikipower.ir/wp-content/uploads/2013/01/paste_word.png خريد فايل word

http://wikipower.ir/wp-content/uploads/2013/01/shopping_cart.png شماره پايان نامه : 130

قيمت فايل ورد : 12000 تومان

آموزش کامل نحوه خرید

فایل pdf پروژه را از قسمت فوق به صورت رایگان دانلود و مشاهده کنید.برای دریافت فایل word پروژه ، روی تصویر زیر کلیک نمایید.لینک دانلود فایل word بعد از پرداخت مبلغ به صورت آنی برای شما فعال میشود.(پرداخت با کلیه بانک های عضو شتاب)

buy

مطالب مرتبط ....

پایان نامه ای با عنوان خانه های هوشمند... پایان نامه ای که در این مطلب برای دانلود آماده شده است به خانه های هوشمند پرداخته است. در پایان نامه ای با عنوان خانه های هوشمند سیستمهایی هايي همچون ...
آموزش سیم کشی و نصب آیفون های تصویری... آیفون های تصویری (Video door phone) سیستم های ارتباطی هستند که مانند آیفون های معمولی ارتباط صوتی بین فرد مراجعه کننده و افراد داخل یک ساختمان را برقر...
دانلود پروژه ساعت دیجیتال با میکروکنترلر AVR... پروژه ای که در این مطلب توسط میکروکنترلر avr و به زبان bascom (بسکام) برای دانلود آماده شده است ، ساعت دیجیتال می باشد.این پروژه با ساعت های طراحی شده...
پروژه ماشین حساب با صفحه لمسی ( LCD گرافیکی )... امروز براتون پروژه ماشین حساب با صفحه لمسی ( LCD گرافیکی ) در سایت قرار دادیم در پروژه ماشین حساب با صفحه لمسی ( LCD گرافیکی ) با استفاده از یک نمایشگ...

۲ دیدگاه در “دانلود پروژه برنامه نویسی و ساخت آیفون هوشمند توسط avr”

  1. Homayon گفت:

    شما در ابتدای مطلب گفته اید از تراشه max485 استفاده کرده اید ول شماتیک مدار چیز دیگری را نشان میدهد
    و راجع به پروتکل RS485 نیز هیچ توضیحی داده نشده است

ارسال نظر برای این مطلب

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.