دانلود مقاله انگلیسی موتورهای خطی و کاربردهای اساسی آن


مقاله ای که در این مطلب برای دانلود آماده شده است به بررسی انواع موتورهای خطی (linear motor) و کاربردهای آن در صنعت برق پرداخته است.این مقاله به زبان انگلیسی بوده که توسط Dr. Adel Gastli آماده شده است.

یك موتور خطي در واقع يك موتور الكتريكي است كه استاتورش غير استوانه شده است تا به جای اينكه يك گشتاور چرخشي توليد كند، يك نيروی خطی در راستاي طول استاتور ايجاد كند.از این نوع نیرو در کاربردهایی خاص استفاده می شود.

قطار سرعت بالا توسط موتور خطی_[www.wikipower.ir]

از مباحث اصلی این مقاله  میتوان به بررسی و اصول کار موتورهای خطی سنکرون (LSM) ، موتورهای خطی القای یا آسنکرون (LIM) ، موتورهای خطی سنکرون (PMLSM)٬ بررسی اثر انتهایی در موتورهای خطی ، کاربردهای موتورهای خطی که خود شامل انواع  سیستم های حمل و نقل سریع (قطارهای سرعت بالا) (Transportation (Trains)) است ، پرداخته است.

——-w————i——-——-k———–i———

دانلود مستقیم :   دانلود مقاله انگلیسی موتورهای خطی و کاربردهای اساسی آن

دانلود کمکی  :     دانلود مقاله انگلیسی موتورهای خطی و کاربردهای اساسی آن

رمز عبور فایل :  www.wikipower.ir

حجم :    700   KB

اشتراک گذاری شده توسط : ویکی پاور

——-p———o———–w———-e———r———-

مطالب مرتبط ....

دانلود پروژه موتورهای خطی (آشنایی ، انواع و کاربرد... موتورهای خطی (linear motors) دارای انواع مختلفی می باشد.از مهم ترین آنها میتوان به موتور خطی القایی (آسنکرون) ، موتورهای خطی جریان مستقیم و موتورهای خ...
مقاله شبیه سازی موتورهای خطی سنکرون (PMLSM)... موتورهای خطی مدل های الکترو مکانیکی هستند که در آنها نیرو و حرکت خطی به طور مستقیم و بدون نیاز به هیچ گونه واسطه و مبدل های مکانیکی ایجاد میشود این مو...

مطالب مرتبط با دانلود مقاله انگلیسی موتورهای خطی و کاربردهای اساسی آن

ارسال نظر برای این مطلب

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.