دانلود کتاب آشنايي با ساختار كامپيوتر و ميكروپروسسور


درس ساختار کامپیوتر و ميكروپروسسور از جمله دروسی میباشد که در دانشگاه ها برای آشنایی دانشجویان با این تکنولوژی نوین ارائه می شود.مجموعه ای که برای دانلود آماده شده است چکیده است از بخش اعظمی از مراجع و جزوات این درس که سعی بر آن شده تا با گرد هم آوردن مطالب مهم درس آشنايي با ساختار كامپيوتر و ميكروپروسسور از کتب گوناگون و ارائه مثال های متنوع یادگیری دقیق تر و آسان تری از این درس محقق می شود.

saupload_intel_itanium_2_microprocessor_chi_[wikipower.ir]

در این کتاب ابتدا در فصلی تحت عنوان مقدمات هر آنچه که برای ورود به دنیای ميكروپروسسور نیاز باشد آورده شده است و مطالعه آن اکیدا توصیه میگردد.فصل دوم انواع حافظه ها را مورد بررسی و مقایسه قرار می دهد.در ادامه فصل کامپیوتر شریف ارائه شده است که حائلی برای ورود به دنیای ميكروپروسسورها می باشد.فصل 4 و 5 به ترتیب به ميكروپروسسور 8085 و میکروکنترلر 8051 را دربردارند که به گونه ای نوشته شده اند که مستقل از هم می باشند و شما برای یادگیری هر کدام از آن ها نیازی به مطالعه دیگری ندارید.

فصل 6 با توجه به اهمیت روز افزون میکروکنترلرهای AVR به آشنایی با این دسته از میکروکنترلرها پرداخته است.فصل 7 به مفهوم DMA ها پرداخته شده است.

——-w————i——-——-k———–i———
      دانلود مستقیم :  دانلود کتاب آشنايي با ساختار كامپيوتر و ميكروپروسسور
      دانلود کمکی  :   دانلود کتاب آشنايي با ساختار كامپيوتر و ميكروپروسسور

      رمز عبور فایل :  www.wikipower.ir

      حجم :  9,66   MB

      اشتراک گذاری شده توسط : ویکی پاور

——-p———o———–w———-e———r———

مطالب مرتبط ....

دانلود پروژه مدیریت حافظه در ویندوز 32 بیت... پروژه ای که امروز برای دانلود آماده شده است، مربوط به مدیریت حافظه در ویندوز 32 بیت می باشد. فایل این پروژه به صورت ورد (word) می باشد. با ظهور ويندوز...

مطالب مرتبط با دانلود کتاب آشنايي با ساختار كامپيوتر و ميكروپروسسور

ارسال نظر برای این مطلب

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.