دانلود گزارش کارآموزی نیروگاه سیکل ترکیبی جهرم


گزارش کارآموزی که در این مطلب برای شما دوستان آماده شده است حاصل تلاش ۶۰ روز تحقیق و پرسوجوی جناب آقای صالح زارعی در نیروگاه سیکل ترکیبی جهرم می باشد.ایشان در این گزارش در ابتدا دید کلی از نیروگاه جهرم  آورده اند و در ادامه به شرح و بررسی عملکرد قسمت های مختلف نیروگاه از قبیل ژنراتور و راه اندازی آن ، سیستم حفاظت دما ، سنکرونایزکردن ، ترانس ، سیستم سوخت ، سیستم روغن کاری ،سیستم کنترل و حفاظت نیروگاه ، پست و … همراه با توضیحات کامل دیگر پرداخته اند.

گزارش کارآموزی نیروگاه سیکل ترکیبی جهرم در ۸۰ صفحه و به صورت فایل PDF  هم اکنون برای دانلود خدمت شما عزیزان آماده شده است.

جهرم

نیروگاه گازی سیکل ترکیبی جهرم طرح برتر کشور در سال ۸۷ بوده و ویژگی شاخص آن انجام کلیه مراحل طراحی ، نصب و راه اندازی نیروگاه به دست متخصصین ایرانی می باشد.نیروگاه سیکل ترکیبی جهرم با قابلیت توسعه به سیکل ترکیبی از نوع کلید در دست در جنو شرقی استان فارس در نزدیکی شهرستان جهرم احداث گردیده است.نیروگاه سیکل ترکیبی جهرم در زمینی به مساحت ۱۱ هکتار در کیلرومتر ۲۵ راده جهرم-شیراز قرار گرفته است.

ظرفیت اسمی نیروگاه ۱۴۳۱ مگاوات می باشد که در دو فاز گازی و سیکل ترکیبی در حال احداث می باشد.فاز اول نیروگاه شامل ۶ واحد گازی از نوع V942 با ظرفیت اسمی ۱۵۹ مگاوات در شرایط استاندارد و با مجموع تولید ۹۵۴ مگاوات که با شبکه سراسری سنکرون گردیده است.

فاز سیکل ترکیبی نیز شامل ۳  واحد بخار با ظرفیت اسمی ۱۵۹ MW شرکت زیمنس و با مجموع تولیدی ۴۷۷ MW می باشد که عملیات احداث آن از اوایل سال ۱۳۸۸ آغاز و در سال ۱۳۹۲ به اتمام خواهد رسید.

سوخت اصل نیروگاه سیکل ترکیبی جهرم ، گاز می باشد که در مواقع قطع و یا کاهش فشار آن از سوخت نفت گاز(گازوئیل) به عنوان سوخت دوم استفاده می شود.

———-w————i——-——-k———–i———

دانلود مستقیم :  دانلود گزارش کارآموزی نیروگاه سیکل ترکیبی جهرم

دانلود کمکی :     دانلود گزارش کارآموزی نیروگاه سیکل ترکیبی جهرم

رمز عبور فایل : www.wikipower.ir

حجم : ۱,۹۷  MB

اشتراک گذاری شده توسط : ویکی پاور

——-p———o———–w———-e———r———-

 

مطالب مرتبط با دانلود گزارش کارآموزی نیروگاه سیکل ترکیبی جهرم

۳ دیدگاه در “دانلود گزارش کارآموزی نیروگاه سیکل ترکیبی جهرم”

  1. mostafa می‌گه:

    بسیار عالی بود تشکر از آقای صالح زارعی و سایت ویکی پاور

  2. صالح زارعی می‌گه:

    جهت خریر فایل ورد این گزارش میبایست از طریق ایمیل با بنده مکاتبه کند.
    ادرس ایمیل:
    saleh_z6@yahoo.com

ارسال نظر برای این مطلب


3 + 9 =