همه چیز درباره بولوتوث Bluetooth (پایان نامه کارشناسی)


همانطور که میدانید هدف بولوتوث حذف سیستمهای انتقال صوت و داده در مسافتهای کمتر از 100 متر میباشد.با  تکنولوژی بولوتوث Bluetooth دستگاه هایی مثل موبایل ، لپ تاپ ، پرینترها ، موس و کیبرد کامپیوتر و … میتوانند به برقراری ارتباط با یکدیگر بپردازند.

در اين پروژه استانداردها و خود سيستم بولوتوث ( Bluetooth ) مورد بررسي قرار گرفته است كه به عنوان سيستمي، كه هم داراي عناصر آنالوگ و هم داراي عناصر ديجيتال است، براي تست عملكرد تراشه هاي FPMA بسيار مناسب به نظر مي رسد.

 با توجه به پيچيدگي و هزينه بسيار زياد ساخت و نگهداري كابلها و با تجريه صدمه و تخريب كابلها در بسياري از ادارات و خانه ها و با پيشرفت تكنولوژي سيستمهاي Wreless ، تراشه هاي بولوتوث( Bluetooth )كم كم جايگزين كابلها شده اند. بطوريكه اطلاعاتي كه از طريق كابلها دريافت مي شود اكنون از طريق فركانس مخصوصي به گيرنده تراشه بولوتوث Bluetooth فرستاده شده و از آنجا اطلاعات به كامپيوتر ، تلفن يا هرچيز ديگر فرستاده مي شود.

 هدف آن است كه ضمن شناخت پروتكل هاي پايه ، معماري ها و راهكارهاي پيشنهادي براي تلفيق اين پروتكل ها را مورد بررسي قرار داده و بتوانيم اين پروتكل بي سيم را بيشتر بشناسيم. در اين صورت قادر خواهيم بود ارتباط زير شبكه هاي مبتني بر بلوتوس را با كارايي بالايي برقرار سازيم معماري واسط پيشنهادي و نتايج حاصل از شبيه سازي آن مانند زمان ارسال بسته ، تعداد بسته اي ارسالي و ميزان خروجي نشانگر برآورده شدن اهداف فوق مي باشد.

يك وسيله بولوتوث بايد نيازهاي مشخصي را تامين كند ، از  جمله  بايد كم هزينه و كم توان باشد تا به طور موثري با ديگروسايل قابل حمل مجتمع گردد درعين حال كارايي مطلوب و مناسبي در برابر تداخل ها داشته باشد .ازتداخل هاييكه به صورت نويز RF مطرح هستند ، مي توان سيگنال هاي راديويي  پرتوان كه در نزديكي پيغام هاي   راديويي  بولوتوث حضور دارند  مانند سيگنال هايGSM يا CDMA را نام برد . براي كاهش هزينه  و توان مصرفي از فرايند  ديجيتالي   0.35 mm CMOS استفاده مي شود،كه در نتيجه فرستنده/گيرنده كاملاً مجتمع وكم توان برروي  يك  تراشه را   بدست خواهيم آورد .

پایان نامه ای که امروز براتون آماده شده است در 110 صفحه به بررسی کامل بولوتوث میپردازد.

سرفصل های پایان نامه همه چیز درباره بولوتوث Bluetooth:

فصل اول: بررسی ساختار پروتکلی بولوتوث

فصل دوم: توصیف کلی شکل بسته ها و نحوه کنترل خطا

فصل3:بررسي وتحليل بلوك هاي مختلف فرستنده وگيرنده بولوتوث

فصل 4: مدلهای کاربردی بولوتوث

فصل5: نتيجه گيري وپيشنهادات

 

———-w————i——-——-k———–i———

دانلود مستقیم :  همه چیز درباره بولوتوث Bluetooth

دانلود کمکی  :   همه چیز درباره بولوتوث Bluetooth

رمز عبور فایل : www.wikipower.ir

حجم : 3,6 MB

اشتراک گذاری شده توسط : ویکی پاور

——-p———o———–w———-e———r———-

.
http://wikipower.ir/wp-content/uploads/2013/01/paste_word.png خريد فايل word

http://wikipower.ir/wp-content/uploads/2013/01/shopping_cart.png شماره پايان نامه : 15

قيمت فايل ورد : 10000 تومان

آموزش کامل نحوه خرید

فایل pdf پروژه را از قسمت فوق به صورت رایگان دانلود و مشاهده کنید.برای دریافت فایل word پروژه ، روی تصویر زیر کلیک نمایید.لینک دانلود فایل word بعد از پرداخت مبلغ به صورت آنی برای شما فعال میشود.(پرداخت با کلیه بانک های عضو شتاب)

buy

مطالب مرتبط ....

دانلود پروژه ساختمان داخلی و کاربرد بلوتوث (Blueto... پروژه ای که امروز در سایت قرار گرفته است، مربوط به ساختمان داخلی و کاربرد بلوتوث (Bluetooth) می باشد. فایل این پروژه به صورت ورد (word) می باشد. در سا...

مطالب مرتبط با همه چیز درباره بولوتوث Bluetooth (پایان نامه کارشناسی)

۲ دیدگاه در “همه چیز درباره بولوتوث Bluetooth (پایان نامه کارشناسی)”

  1. میلاد گفت:

    خریدن فایل ورد چه نیازی است وقتی رایگان در دسترس است.ضمنا ایا می توان از این پروژه ها به عنوان پروژه خود استفاده کرد یا خیر.با تشکر

ارسال نظر برای این مطلب

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.