دانلود پروژه بررسی داده کاوی و الگوریتم های آن


پروژه ای که امروز برای دانلود آماده شده است، مربوط به بررسی کامل داده کاوی و مدل ها و الگوریتم های آن می باشد. فایل این پروژه به صورت ورد (word) می باشد. در دو دهه قبل توانايي های فنی بشر در برای توليد و جمع آوری داده‌ها به سرعت افزايش يافته است. عواملی نظير استفاده گسترده از بارکد برای توليدات تجاری، به خدمت گرفتن کامپيوتر در کسب و کار، علوم، خدمات دولتی و پيشرفت در وسائل جمع آوری داده، از اسکن کردن متون و تصاوير تا سيستمهای سنجش از دور ماهواره ای، در اين تغييرات نقش مهمی دارند.

بطور کلی استفاده همگانی از وب و اينترنت به عنوان يک سيستم اطلاع رسانی جهانی ما را مواجه با حجم زیادی از داده و اطلاعات می‌کند. اين رشد انفجاری در داده‌های ذخيره شده، نياز مبرم وجود تکنولوژی های جديد و ابزارهای خودکاری را ايجاد کرده که به صورت هوشمند به انسان ياری رسانند تا اين حجم زياد داده را به اطلاعات و دانش تبديل کند: داده کاوی به عنوان يک راه حل برای اين مسائل مطرح مي باشد. در يک تعريف غير رسمی داده کاوی فرآيندی است، خودکار برای استخراج الگوهايی که دانش را بازنمايی مي کنند، که اين دانش به صورت ضمنی در پايگاه داده های عظيم، انباره داده و ديگر مخازن بزرگ اطلاعات، ذخيره شده است.

داده کاوی بطور همزمان از چندين رشته علمی بهره مي برد نظير: تکنولوژی پايگاه داده، هوش مصنوعی، يادگيری ماشين، شبکه های عصبی، آمار، شناسايی الگو، سيستم های مبتنی بر دانش، حصول دانش، بازيابی اطلاعات، محاسبات سرعت بالا و بازنمايی بصری داده می باشد. داده کاوی در اواخر دهه 1980 پديدار گشته، در دهه 1990 گامهای بلندی در اين شاخه از علم برداشته شده و انتظار می رود در اين قرن به رشد و پيشرفت خود ادامه دهد.

اصلی ترين دليلی که باعث شد داده کاوی کانون توجهات در صنعت اطلاعات قرار بگيرد، مساله در دسترس بودن حجم وسيعی از داده ها و نياز شديد به اينکه از اين داده ها اطلاعات و دانش سودمند استخراج کنيم. اطلاعات و دانش بدست آمده در کاربردهای وسيعی از مديريت کسب و کار وکنترل توليد و تحليل بازار تا طراحی مهندسی و تحقيقات علمی مورد استفاده قرار می گيرد. داده کاوی را می توان حاصل سير تکاملی طبيعی تکنولوژی اطلاعات دانست، که اين سير تکاملی ناشی از يک سير تکاملی در صنعت پايگاه داده می باشد، نظير عمليات: جمع آوری داده ها وايجاد پايگاه داده، مديريت داده و تحليل و فهم داده ها می باشد.

فهرست مطالب پروژه بررسی داده کاوی و الگوریتم های آن…

1 مقدمه ای بر داده‌کاوی

1-1 چه چيزی سبب پيدايش داده کاوی شده است؟

1-2 مراحل کشف دانش

1-3 جایگاه داده کاوی در میان علوم مختلف

1-4 داده کاوی چه کارهایی نمی تواند انجام دهد؟

1-5 داده کاوی و انبار داده ها

1-6 داده کاوی و OLAP

1-7 کاربرد یادگیری ماشین و آمار در داده کاوی

2- توصیف داده ها در داده کاوی

2-1 خلاصه سازی و به تصویر در آوردن داده ها

2-2 خوشه بندی

2-3 تحلیل لینک

3- مدل های پیش بینی داده ها

3-1 Classification

3-2 Regression

3-3 Time series

4 مدل ها و الگوریتم های داده کاوی

4-1 شبکه های عصبی

4-2 Decision trees

4-3 Multivariate Adaptive Regression Splines

4-4 Rule induction

4-5 K-nearest neibour and memory-based reansoning

4-6 رگرسیون منطقی

4-7 تحلیل تفکیکی

4-8 مدل افزودنی کلی (GAM)

4-9 Boosting

5 سلسله مراتب انتخابها

———-w————i——-——-k———–i———

دانلود مستقیم :   دانلود پروژه بررسی داده کاوی و الگوریتم های آن

دانلود کمکی :     دانلود پروژه بررسی داده کاوی و الگوریتم های آن

رمز عبور فایل : www.wikipower.ir

حجم : 307 KB

اشتراک گذاری شده توسط : ویکی پاور

——-p———o———–w———-e———r———

مطالب مرتبط ....

پایان نامه تشخیص زودهنگام بیماری دیابت نوع یک به ک... داده کاوی فرآیندی است که در آغاز دهه‌ 90 پا به عرصه گذاشت و با نگرشی نو به استخراج اطلاعات از پایگاه داده‌ها می پردازد. از سال 1995 داده کاوی بصورت جد...
دانلود پروژه طراحی و ساخت اینورتر (UPS)... دستگاهی که نحوه ساخت آن در این گزارش می آید می تواند برای تهیه یک تغذیه مناسب و عاری از هرگونه مشکلات خطوط برق رسانی، در مواقع قطع برق مورد استفاده قر...

۲ دیدگاه در “دانلود پروژه بررسی داده کاوی و الگوریتم های آن”

  1. با سلام
    ممنون از سایت خوبتون

ارسال نظر برای این مطلب

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.