دانلود مقالات تکنولوژی و بررسی پروتکل های MPLS و GMPLS


امروز مقالات تکنولوژی و بررسی پروتکل های MPLS و GMPLS که فایل های این مقالات به صورت ورد (word) می باشد، را برای دانلود شما عزیزان در سایت قرار داده ایم. پايه و اساس تکنولوژی MPLS در ارسال Packet و پيش بيني مهندسي ترافيك درشبكه هاي IP مي­باشد. براي انجام اين کار وقتي كه بين مبدا و مقصد كه قبلا براساس user هاي خاصي محاسبه مي شوند، عملكرد بدون اتصال شبكه هاي IP بيشترمانند يك شبكه اتصال گرا مي­شود يك وسیله MPLS به منظورتسريع در ارسال برنامه (scheme) از Label ها استفاده مي­ كند كه سريع­تر از روش تطبيق آدرس براي تعيين HOP بعدي جهت Packetهاي دريافتي است .

جهت مهياسازي مهندسي ترافيك و به منظورنمايش لول­هاي QOS كه توسط شبکه پشتیبانی می ­شود، ازجداول استفاده مي­كند. جداول و برچسب­ها به منظور برقراري مسيرانتها به انتها (end-to-end) با هم استفاده مي­شوند كه به آن LSP گفته مي­شود. پروتكل هاي مسيريابي IP سنتي  مانند OSPF ،IS-IS  و توسعه پروتكل هاي سيگنالينگ موجود مانند  RSVP ،LDPCR مجموعه­اي ازپروتكل­هاي MPLS مي­باشد.

mpls

GMPLS ،MPLS را به منظورمهياسازي لايه كنترل (سيگنالينگ و مسيريابي) مربوط به تجهيزاتي كه درحوزه­هاي پكيت، زمان، طول موج  و فيبرسوئيچ مي­ شوند توسعه مي­دهد. اين سطح كنترلي مشترك عمليات شبكه را ساده كرده وكليه اتصالات End-to-End و منابع شبكه را بطوراتوماتيك مديريت مي­كند وسطح كيفيت سرويس (QOS) را براي كاربردهاي پيچيده كه قابل پيش بيني هستند مهيا مي­كند.

(MPLS) در اصل همانند  راهی  برای  بهبود  سرعت  ارسال مسیرها معرفی شده است  اما حالا به عنوان  یک  تکنولوژی  استاندارد تعیین شده است که امکانات جدید  را برای  شبکه های بزرگ IP  پیشنهاد می کند. مهندسی ترافیک: توانایی عملکردهای  شبکه  برای تحمیل مسیری که ترافیک  را در داخل  شبکه هایشان  کم کند. اگر چه MPLS به عنوان  یک عنصر مستقل  از لایه دوم  تصور شده است  ولی بیشتر تولیدات جالب  به وسیله  MPLS  حول  وعده هایی  دور می زند که راهکارهای بسیار موثری ارائه می دهد  و برای  گسترش  شبکه های IP در سرتاسر Backboneهای WAN مبتنی بر ATM هستند. وظیفه  ضروری  مهندسی  اینترنت  گسترش MPLS با طرح استانداردهای Expected تا پایان  سال 1998 است.

در سال  1990 MPLS  همانند  یک  شبکه  توسعه  یافته مهم  نشان  داده شده  است. وجود MPLS برای تولید برچسب دار Length – Fixed  کوتاه مي باشد که همانند یک نماینده سریع از یک سرآیند بسته IP، عمل می کند. این خیلی شبیه راه کوتاه شدن مسیر Zip Code برای خانه ، خیابان و شهر در یک آدرس پستی است و از Label برای هدایت اطلاعاتی در مورد packet استفاده می شود. بسته های IP یک فیلد در سرآیند (Header) خود دارند که شامل آدرسی برای مسیردهی بسته (packet) می باشد. مسیر دهی قدیمی شبکه اطلاعات را در هر مسیر برای عبور بسته ازمیان شبکه پردازش می کند.

——-w————i——-——-k———–i———

دانلود مستقیم :   دانلود مقالات تکنولوژی و بررسی پروتکل های MPLS و GMPLS

دانلود کمکی :   دانلود مقالات تکنولوژی و بررسی پروتکل های MPLS و GMPLS

رمز عبور فایل :  www.wikipower.ir

حجم :    450   KB

اشتراک گذاری شده توسط : ویکی پاور

——-p———o———–w———-e———r———-

مطالب مرتبط با دانلود مقالات تکنولوژی و بررسی پروتکل های MPLS و GMPLS

ارسال نظر برای این مطلب

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.