نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته تحت شبکه


مطلبی که امروز برای دانود آماده شده است، مربوط به نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته تحت شبکه می باشد. دوربین های تحت شبکه یا آی پی را میتوان به دو روش راه اندازی و مشاهده نمود. روش اول برای راه اندازی دوربین های مدار بسته تحت شبکه استفاده از کامپیوتر (pc) می باشد. و روش دوم راه اندازی با استفاده از دستگاه ضبط دیجیتال (NVR) می باشد.

در روش راه اندازی مستقیم دوربین با استفاده از کامپیوتر (PC) ابتدا باید دوریبن آی پی (IP) به وسیله کامپیوتر، باید دوربین را با یک کابل شبکه (RJ – 45) به پورت کارت شبکه کامپیوتر و همچنین به یک آداپتور ۱۲ ولت وصل نمود. لازم به ذکر است با یک سوئیچ که دارای پورت POE (Power Over Ethernet) است، میتوان دوربین را بدون نیاز به آداپتور توسط کابل شبکه به سوئیچ و از آن به کامپیوتر وصل کرد. پورت POE پورتی است که میتواند علاوه بر ارسال و دریافت اطلاعات، تغذیه برق را هم برای دستگاهی که به آن وصل شده تامین کند.

——-w————i——-——-k———–i———

دانلود مستقیم : نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته تحت شبکه

دانلود کمکی : نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته تحت شبکه

رمز عبور فایل :  www.wikipower.ir

حجم کل فایلها :   ۲٫۲۱  MB

اشتراک گذاری شده توسط : ویکی پاور

——-p———o———–w———-e———r———-

مطالب مرتبط ....

کتابچه سیستم های دوربین مدار بسته تحت شبکه... کتابچه آموزشی که هم اکنون برای دانلود قرار داده شده است تلاشی از گروه فنی شرکت سیماران می باشد که برای جهت ارتقای دانش شما همکاران و دانشجویان عزیز در...

مطالب مرتبط با نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته تحت شبکه

ارسال نظر برای این مطلب

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.