دانلود نرم افزار طراحی مدارهای الکترونیکی آندروید EveryCircuit


امروز نرم افزار طراحی مدارهای الکترونیکی (EveryCircuit) که ورژن این نرم افزار v 1.14 می باشد و مخصوص گوشی های آندروید می باشد، را برای دانلود شما عزیزان در سایت قرار داده ایم. برای نصب این نرم افزار نیازی به روت کردن گوشی نمی باشد. امکانات نرم افزار طراحی مدارهای الکترونیکی عبارتند از: رابط کاربری منحصر به فرد، موتور شبیه سازی قدرتمند، دکمه کنترلی اجرا و توقف شبیه سازی، اسیلوسکوپ یا نوسان نگار، کنترل دستی پارامترهای مدار، انیمشن هایی برای نمایش فرم های موج ولتاژ در جریان فعلی مدار و…

EveryCircuit نرم افزاری مخصوص طراحی مدارهای الکترونیکی برای سیستم عامل اندروید می باشد که طراحی و شبیه سازی این مدارها را با قدرت فراوان انجام می دهد. توسط این نرم افزار می توانید هر نوع مدار الکترونیکی را طراحی کنید و با فشار دکمه Play، ولتاژ داینامیک و انیمیشن مربوطه را مشاهده کنید. این ویژگی به شما امکان داشتن بینشی نسبت به عملکرد مدار می دهد که توسط هیچ محاسبه ای به این راحتی بدست نخواهد آمد. در زمانی که شبیه سازی در حال اجراست می توانید پارامترهای مدار را بوسیله تکمه آنالوگ تغییر دهید تا تغییرات را به صورت زنده در انیمیشن مدار مشاهده کنید. شما حتی می توانید یک سیگنال ورودی اختیاری را نیز توسط انگشت خود در مدار قرار دهید.

narm afzar madar
خلاقیت و ابتکاری که در این نرم افزار مشاهده می کنید در هیچ نوع نرم افزار کامپیوتری دیگری مانند Multisim, LTspice, OrCad یا PSpice مشاهده نخواهید کرد. EveryCircuit  با استفاده از موتور شبیه سازی قدرتمند اش برای دستگاه های قابل حمل مانند موبایل و متدهای عددی قدرتمند از بهترین نرم افزارهای طراحی و شبیه سازی مدارهای الکترونیکی می باشد. قوانین اهم ، کیرشهف ، ولتاز ، معادله رسانه های غیر خطی و تمام ابزار حرفه ای در این نرم افزار جایسازی شده اند.
کتابخانه قدرتمند ابزار آن به شما آزادی زیادی برای طراخی هر نوع مدار آنالوگ و دیجیتال از تقسیم کننده های ساده ولتاز با قطعات حرفه ای ترانزیستور را می دهد. ویرایش گر شماتیک آن مسیریابی خودکار سیم ها را ممکن می سازد. سادگی، فدرت بالا و ابتکار در یک نرم افزار قابل حمل کنار یکدیگر جمع شده اند تا یک نرم افزار مفید برای مهندسی الکتریکی و دانش جویان مهندسی را بسازند.

——-w————i——-——-k———–i———

دانلود مستقیم :   دانلود نرم افزار طراحی مدارهای الکترونیکی آندروید EveryCircuit

دانلود کمکی :   دانلود نرم افزار طراحی مدارهای الکترونیکی آندروید EveryCircuit

رمز عبور فایل :  www.wikipower.ir

حجم :    860   KB

اشتراک گذاری شده توسط : ویکی پاور

——-p———o———–w———-e———r———-

مطالب مرتبط ....

دانلود نرم افزار تحلیل مدارهای الکتریکی و الکترونی... دانشجویان رشته برق با تحلیل و بررسی مدارهای الکتریکی و الکترونیکی در دروس مدارهای الکتریکی و الکترونیکی آشنا میشوند و روش های مختلفی برای آنالیز اینگو...

مطالب مرتبط با دانلود نرم افزار طراحی مدارهای الکترونیکی آندروید EveryCircuit

یک دیدگاه در “دانلود نرم افزار طراحی مدارهای الکترونیکی آندروید EveryCircuit”

ارسال نظر برای این مطلب

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.