دانلود مقاله پایداری سیستمهای قدرت با استفاده از شبکه های عصبی


مقاله ای که در این مطلب برای دانلود آماده شده است به ارزیابی پایداری سیستمهای قدرت  با استفاده از روش تخمین زاویه و سرعت روتور ژنراتور سنکرون و همچنین استفاده از شبکه های عصبی پرداخته است.این مقاله توسط آقایان امیر صباغ الوانی ، بهزاد کیوانی و اصغر جعفر زاده تهیه شده است.

ارزیابی قابلیت سیستم های قدرت شامل برآورد توانایی سیستم در مقابله با اختلالات مختلف و پیشنهاد راهکارهای مناسب برای مقابله با ضعف های عمده سیستم در مواقع بروز عیب میباشد.متداولترینروش برای بررسی پایداری و اتخاذ روش مناسب برای کنترل سیستم در حالتهای گذارا محاسبه زاویه و سرعت رتور ژنراتور سنکرون با استفاده از اندازه گیری فازور است.

در این مقاله همچنین ضمن آشنایی با طرز کار تجهیزات فازور ، کاربرد شبکه های عصبی مصنوعی در محاسبه زاویه و سرعت رتور ژنراتور سنکرون مورد بررسی قرار گرفته و با مطالعه نتایج حاصل از شبیه سازی کارآیی روش پیشنهادی ارزیابی می شود.

بهره برداری بهينه از سيستمهای قدرت مستلزم عملكرد سيستم همواره در نزديكي محدوده پايداری ديناميك آن ثابت بماند. سرعت و زاويه ژنراتور سنكرون مهمترين فاكتورهای مرجع در ارزيابي و كنترل ديناميك يك سيستم قدرت مي باشند. دراين مقاله روش بدست آورد سرعت و زاويه روتور ژنراتور سنكرون با استفاده از اندازه گيري فازور مورد بررسي قرار گرفته و كاربرد شبكه هاي عصبي مصنوعي در محاسبه سريعتر و دقيق تر پارامترهاي فوق تشريح مي شود و در پايان كارايي روش پيشنهاد شده با استفاده از نتايج حاصل از شبيه سازي ارزيابي ميگردد.

——-w————i——-——-k———–i———

دانلود مستقیم :  دانلود مقاله ارزیابی پایداری سیستمهای قدرت با استفاده از شبکه های عصبی

دانلود کمکی :    دانلود مقاله ارزیابی پایداری سیستمهای قدرت با استفاده از شبکه های عصبی

رمز عبور فایل : www.wikipower.ir

حجم : 500 KB

اشتراک گذاری شده توسط : ویکی پاور

——-p———o———–w———-e———r———-

 

مطالب مرتبط با دانلود مقاله پایداری سیستمهای قدرت با استفاده از شبکه های عصبی

۵ دیدگاه در “دانلود مقاله پایداری سیستمهای قدرت با استفاده از شبکه های عصبی”

 1. mehran گفت:

  mishe code barname matlabesh ro ham baraye download bezarid

 2. مهدی گفت:

  سلام
  مفید بود ممنون
  یه دستی هم اگه خودتون تو مقاله می بردید خیلی عالی می شد

 3. ناصر.ل گفت:

  خوب بود دستتون ندرده ادامه بدید

ارسال نظر برای این مطلب

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.