دانلود نرم افزار محاسبه قطر سیم پیچ های ترانسفورماتور


در پست امروز یک نرم افزار كم حجم كه مربوط به محاسبه قطر سیم پیچ های ترانسفورماتور تك فاز، سه فاز و اتو ترانسفورماتور می باشد، برای دانلود شما عزیزان در سایت قرار داده شده است. از ترانسفورماتورها برای افزایش یا کاهش جریان و ولتاژ و همچنین توان استفاده می کنند. بوسیله این نرم افزار، با وارد كردن اطلاعات اولیه مثل ولتاژ اولیه و ولتاژ ثانویه، جریان و نوع سیم پیچی، میتوانید مقطع سیم پیچی رو براحتی بدست بیارید. در این نرم افزار شما اول باید گزینه یک تا سه که مربوط به حالت های مختلف ترانسفورماتورمی باشد را انتخاب کنید.

ترانسفورماتور

در مرحله بعد شما باید اطلاعات مربوط به ترانسی را که انتخاب شده، وارد کنید. که U1 مربوط به انتخاب ولتاژ اولیه، U2 مربوط به انتخاب ولتاژ ثانویه و I2 مربوط به انتخاب جریان ثانویه می باشد. معمولا برای سیم پیچ اولیه و ثانویه ترانسفورماتور از رساناهای مسی با عایق لاکی استفاده می کنند که با سطح مقطع گرد و قطر استاندارد وجود دارند. در ترانسفورماتورهای قدرت از رساناهای مسی که به صورت تسمه هستند استفاده می شوند و ابعاد این گونه رساناها نیز استاندارد است.

 —-w————i——-——-k———–i———

      رمز عبور فایل :  www.wikipower.ir

      حجم :  90  KB

      اشتراک گذاری شده توسط : ویکی پاور

——-p———o———–w———-e———r———

۶ دیدگاه در “دانلود نرم افزار محاسبه قطر سیم پیچ های ترانسفورماتور”

 1. حامد فوداجي گفت:

  با سلام در صفحه توضيحات فايل rar شما نوشتيد: “اين فايل توسط سايت ويکي پاور آماده شده است ” در حالي که اين برنامه ناقابل رو سال 88 بنده نوشتم
  بهتر بود با ذکر منبع اون رو درج ميکرديد
  موفق باشيد

 2. یونس درخشان گفت:

  قربون برم این نرم افزار محاسبه قطر سیم پیچ ترانس نه روی ویندوز 7 نصب میشه نه8 نه8.1

  میشه بگین با چه ویندوزی کار میکنه

  با تشکر

ارسال نظر برای این مطلب

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.