دانلود فایل آموزشی ترانسفورماتورهای قدرت


فایلی که در این مطب برای دانلود آماده شده است به بررسی ترانسفورماتورهای قدرت ، ساختمان ترانسهای قدرت ، سيستم هاي اندازه گيری و حفاظت ترانس و همچنین انواع  سیستم های خنک کنندگی در ترانسفورماتورهای قدرت می پردازد.

همانطور که میدانید ترانسفورماتور وسيله ای است كه انرژی الكتريكي را در يك سيستم جريان متناوب از يك مدار به مدار ديگر انتقال مي دهد و مي تواند ولتاژ كم را به ولتاژ زياد وبالعكس تبديل نمايد که این خود یکی از مهم ترین عوامل کاهش تلفات در خطوط انتقال برق سه فاز می باشد.

برخلاف ماشينهاي الكتريكي كه انرژي الكتريكي و مكانيكي را به يكديگر تبديل مي كنند ، در ترانسفور ماتور انرژي به همان شكل الكتريكي باقيمانده و فركانس آن نيز تغيير نميكند و فقط مقادير ولتاژ و جريان در اوليه و ثانويه متفاوت خواهد بود . ترانسفورماتورها نه تنها به عنوان اجزاء اصلي سيستم هاي انتقال و پخش انرژي مطرح هستند بلكه در تغذيه مدارها الكترونيك و كنترل ، يكسوسازي ، اندازه گيري و كوره هاي الكتريكي نيز نقش مهمي بر عهده دارند .

 ——-w————i——-——-k———–i———

دانلود مستقیم :   دانلود فایل آموزشی ترانسفورماتورهای قدرت

دانلود کمکی :     دانلود فایل آموزشی ترانسفورماتورهای قدرت

رمز عبور فایل :  www.wikipower.ir

حجم :    300   KB

اشتراک گذاری شده توسط : ویکی پاور

——-p———o———–w———-e———r———-

مطالب مرتبط ....

دانلود مقاله تشخیص جریان هجومی از جریان خطا در ترا... در این پست مقاله ای برای تشخیص جریان هجومی از جریان خطا آماده شده است.در مقاله حاضر يک شبکه عصبي مصنوعي که توسط دو الگوريتم مبتني بر گروه؛ يعني الگوري...
ترانسفورماتور سه فاز و تعیین گروه ترانس سه فاز+دان... ترانسفورماتور سه فاز: ترانسفورماتور سه فاز از گران ترین تجهیزات در صنعت برق محسوب می شوند. تولید توان الکتریکی در مقیاس وسیع و به طور معمول به صورت...

ارسال نظر برای این مطلب

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.