دانلود مقاله دوربین های مدار بسته و تجهیزات شبکه


سیستم های مدار بسته در دو نوع آنالوگ و شبکه می باشند.

دوربین های آنالوگ: از دوربین های آنالوگ می توان به عنوان نسل اول cctv ها نام برد که کابل خروجی تمامی دوربین ها در دستگاه کنترل مرکزی (DVR) جمع می شوند و در آن دستگاه عملیات کنترل، نظارت، ضبط و سایر پردازش ها صورت می گیرد. دوربین ثابت با وضوح تصویر بالا، ضد نویز و سایه، قابلیت کارکرد در نور بسیار کم، مجهز به منوی روی تصویر، قابلیت علامتگذاری روی تصویر Detection motion

دوربین های تحت شبکه: دوربین های تحت شبکه را می توان به عنوان یک دوربین و یک کامپیوتر تعریف کرد که در سیستم هوشمند جمع شده اند. این دوربین ها تصاویر را بر روی شبکه های کامپیوتری منتقل می کنند تا کاربر بتواند از راه دور تصاویر را مدیریت، ضبط و پخش نماید. به محض اینکه تصاویر روی شبکه ارسال شد، کاربر از هر کامپیوتر متصل به lan و یا اینترنت می تواند به انها دسترسی داشته باشد.

cctv2

دوربین های تحت شبکه بهترین و آسانترین راه برای مشاهده، ثبت و ضبط با بهترین و مطلوب ترین کیفیت تصویری بر روی هر نوع از شبکه های کامپیوتری می باشند. تصاویر با استفاده از هر نوع مرورگر (تحت وب) بدون وابستگی به نوع سیستم عامل، قابل دیدن و بر روی حافظه های کامپیوتر قابل ثبت و ضبط می باشند. دوربین های تحت شبکه، کاملا مستقل از کامپیوتر عمل کرده و در هر جایی قابل نصب هستند. این دوربین ها امکان مشاهده و ضبط تصاویر از هر جایی در دنیا برای کاربر بوجود می آورند.

 ——-w————i——-——-k———–i———

دانلود مستقیم :    دانلود مقاله دوربین های مدار بسته و تجهیزات شبکه

دانلود کمکی :    دانلود مقاله دوربین های مدار بسته و تجهیزات شبکه

رمز عبور فایل :  www.wikipower.ir

حجم :    ۲.17   MB

اشتراک گذاری شده توسط : ویکی پاور

——-p———o———–w———-e———r———-

ارسال نظر برای این مطلب

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.