دانلود کتاب سیستم های کنترل خطی (دکتر خاکی)


عنوان کتابی که در این مطلب برای دانلود آماده شده است سیستم های کنترل خطی میباشد.در کتاب سیستم های کنترل خطی نوشته دکتر خاکی ، اصول تحلیل و طراحی سیستم های کنترل خطی و در هفت فصل جداگانه مورد بحث قرار گرفته است .مخاطبان اصلی کتاب سیستم های کنترل خطی تمام دانشجویان رشته های مهندسی هستند که برای اولین بار با مفاهیم مهندسی کنترل آشنا میشوند.

اغلب شبیه سازی های این کتاب با نرم افزار متلب (matlab) انجام شده است و از این نرم افزار برای رسم دیاگرام های مختلف ، انجام طراحی ها و بررسی رفتارهای سیستم های حلقه باز و بسته  اکیدا توصیه شده است.

مروری بر عناوین اصلی کتاب سیستم های کنترل خطی نوشته دکتر خاکی

مطالب کتاب سیستم های کنترل خطی در هفت فصل و به صورت مستقل ارایه شده است.خواننده در فصل اول با مفاهیم و تعاریف اولیه سیستم های کنترل آشنا میشود.فصل دوم به مدل سازی و نمایش سیستم های کنترل می پردازد.

فصل های سوم تا پنجم به تحلیل سیستم های کنترل از جنبه های گوناگون میپردازد.در فصل سوم تحلیل عملکرد گذرا و ماندگار سیستم های کنترل مورد بحث قرار گرفته است.مفاهیم بسیار مهم قطب ، صفر ، خطا ، اغتشاش ، حساسیت و پایداری در این فصل ارایه شده اند.مکان ریشه به عنوان ابزاری قدرتمند در تحلیل و طراحی سیستم های کنترل ، در فصل چهارم مورد بررسی قرار گرفته است.تحلیل پاسخ فرکانسی ، روش های دیگر جهت تحلیل سیستم های کنترل است، که با توجه به کاربردهای وسیع آن در تحلیل و طراحی سیستم های عملی ، بسیار مورد توجه مهندسان کنترل قرار گرفته است.در فصل پنجم سه ابزار مهم دیاگرام های بود ، نایکوییست و چارت نیکولز به تفضیل آورده شده است.سیستم های تاخیر دار ، شناسایی سیستم های نامعلوم به روش پاسخ فرکانسی ، معیار پایداری نایکوییست ، مفاهیم حاشیه بهره و فاز ، مشخصه های عملکرد بر اساس پاسخ فرکانسی نیز از مطالب ارایه شده در فصل پنجم هستند.

فصل های ششم و هفتم به طراحی سیستم های کنترل پرداخته اند.فصل ششم ، پس از معرفی جبران سازهای پیش فاز (leed) و پس فاز (lag) و پیش فاز پس فاز (leed -lag)  به روشهای طراحی این جبران ساز ها پرداخته است.فصل هفتم به تحلیل و طراحی سیستم های کنترل در فضای حالت را مورد بررسی قرار داده است.

——-w————i——-——-k———–i———

دانلود مستقیم :   دانلود کتاب سیستم های کنترل خطی (دکتر خاکی)

دانلود کمکی :     دانلود کتاب سیستم های کنترل خطی (دکتر خاکی)

رمز عبور فایل : www.wikipower.ir

حجم :   9,35 MB

اشتراک گذاری شده توسط :   ویکی پاور

——-p———o———–w———-e———r———-

 

مطالب مرتبط ....

دانلود فایل آموزشی کاربرد نرم افزار متلب در سیستم ... درس سیستم های کنترل خطی (Linear Control System) یکی از جالب ترین و البته مشکل ترین درس های دوره کارشناسی رشته مهندسی برق می باشد.دروسی مثل کنترل خطی ر...
دانلود جزوه سیستم های کنترل خطی (دانشگاه منتظری مش... جزوه سیستم های کنترل خطی توسط آقای سعید جلالی در دانشگاه فنی منتظری مشهد تدریس میشود که برای دانلود شما عزیزان در سایت قرار داده ایم. انواع سیستم کنت...
دانلود جزوه کنترل مدرن دکتر خاکی صدیق... جزوه ای که در ابن مطلب برای دانلود آماده شده است در 9 فصل به آموزش کنترل مدرن (نوشته دکتر خاکی صدیق) پرداخته است. کنترل مدرن یکی از دروس اصلی دانشج...

یک دیدگاه در “دانلود کتاب سیستم های کنترل خطی (دکتر خاکی)”

  1. بهنام گفت:

    مرسی عالی بود دمتون گرمممممممممممممممممممممممممممممممممم

ارسال نظر برای این مطلب

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.