دانلود پروژه چاه ارت


چاه ارت و زمین کردن الکتریکی یکی از مهمترین مسایل مهندسی و ساختمانی برای هر مکانی که با انرژی برق سر و کار دارند می باشد.همانطور که میدانیم حفر چاه ارت باعث حفاظت در برابر صاعقه، اضافه ولتاژها شده و همچنین تا حدودی زیادی از برق گرفتگی جلوگیری می کند.

حفر چاه ارت نیاز به تجربه و همچنین علم کافی بوده ، از این رو پروژه ای برای شما دوستان آماده شده است تا با مشخصات، مواد و نحوه حفر چاه ارت ، انتخاب محل چاه ارت ، مصالح مورد نیاز برای حفر چاه ارت و مسایل مهم دیگری که برای حفر یک چاه ارت خوب لازم است آشنا شوید.

خلاصه پروژه حفر چاه ارت :

با توجه به شرایط جغرافیایی منطقه ، چاهی با عمق مناسب و در مكان مناسب (با توجه با راهنمای انتخاب محل چاه ارت ) حفر گردد. شیاری به عمق 60 سانتیمتر از چاه تا پای دكل برای مسیر سیم چاه ارت تا برقگیر روی دكل همچنین برای سیم ارت داخل ساختمان حفر نمائید. در صورتی كه مسیر 2 سیم مشترك باشد بهتر است مسیر دو سیم ایزوله گردند. همینطور مسیر سیمها باید كوتاهترین مسیر بوده و سیم میله برقگیر و ارت حتی الامكان مستقیم و بدون پیچ و خم باشد و نبایستی خمهای تند داشته باشد و در صورت نیاز به خم زدن سیم در طول بیش از 50 سانتیمتر انجام گردد.

حفر چاه ارت  [www.wikipower.ir]

پروژه چاه ارت  به صورت فایل ورد (word)  و در 30 صفحه برای دانلود آماده شده است.

———-w————i——-——-k———–i———

       دانلود مستقیم  :     دانلود پروژه نحوه حفر چاه ارت

       دانلود کمکی     :    دانلود پروژه نحوه حفر چاه ارت

       رمز عبور فایل :       www.wikipower.ir

       حجم :      640  KB

       اشتراک گذاری شده توسط :  ویکی پاور

——-p———o———–w———-e———r———-

یک دیدگاه در “دانلود پروژه چاه ارت”

ارسال نظر برای این مطلب

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.