دانلود پروژه آزمایشات مربوط به مقره های فشار قوی


پروژه ای که در این مطلب برای دانلود آماده شده است به بررسی آزمایشات و تست مربوط به انواع مقره های فشار قوی پرداخته است.آزمایشاتی که روی مقره های فشار قوی خطوط انتقال انجام میگیرد شامل : آزمایش های نوعی مقره ها ، آزمایش نمونه و  آزمایش سری در مقره های فشار قوی می باشد.

آزمایشات نوعی در مقره های فشار قوی:

این آزمایش فقط روی سه عدد مقره انجام می گیرد وصرفا به دلیل بررسی مشخصات الکتریکی یک مقره که اساسا به شکل مقره وجنس ابعاد ان،و به طور کلی به طراحی مقره بستگی دارد این آزمایش را فقط یک بار وبه منظور تایید صحت طراحی مقره ها ومقایسه نتایج حاصل با مقادیر تعیین شده توسط استانداردها انجام  می شود به این ازمایش ها (آزمایش تخلیه )یا ازمایش جرقه گفته می شود.

آزمایشات نمونه در مقره های فشار قوی:

این ازمایش روی تعدادی از مقره ها که بصورت کاملا اتفاقی انتخاب می شوند ،انجام می گیرد . این آزمایش به منظور بررسی مشخصات مقره ها وکیفیت مواد استفاده در ان هاانجام می شود. در حقیقت این ازمایش ها معیاری برای پذیرش کیفیت مقره های تولیدی  یک تولید کننده است.

آزمایشات سری در مقره های فشار قوی:

این آزمایش ها روی تک تک تمام مقره های تولید شده در خط تولید  انجام می گیرد هدف از این مجموعه آزمایش ها ،خارج شدن مقره هایی است که احتمالا در جریان ساختن انها اشکالی به وجود امده است  بدین طریق مقره های معیوب از خط تولید خارج می شوند.

با دانلود فایلی که به صورت پاور پوینت آماده شده است ، با تمامی آزمایشات که  طبق استاندارد بین المللی IEC لازم است بر روی مقره های فشار قوی انجام گیرد ، آشنا خواهید شد.

——-w————i——-——-k———–i———

دانلود مستقیم :    دانلود پروژه آزمایشات مربوط به مقره های فشار قوی

دانلود کمکی :      دانلود پروژه آزمایشات مربوط به مقره های فشار قوی

رمز عبور فایل :  www.wikipower.ir

حجم :    2٫6   MB

اشتراک گذاری شده توسط : ویکی پاور

——-p———o———–w———-e———r———

۲ دیدگاه در “دانلود پروژه آزمایشات مربوط به مقره های فشار قوی”

  1. مهرداد گفت:

    خیلی عالی بود با تشکر

ارسال نظر برای این مطلب

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.