دانلود مقاله ای با عنوان کلید و قفل الکترونیکی


مقاله ای که در این مطلب برای دانلود آماده شده است به بررسي انواع کلید و قفلهاي الكترونيكي موجود در دنيا و بررسي معايب و مزاياي آنها پرداخته است.

نتیجه این مقاله را به طور خلاصه میتوان در چند خط به صورت زیر بیان کرد :

قفلهاي الكترونيكي موجود هيچ يك شرايط لازم براي عمومي شدن را ندارند و بايد قفلي بسازيم كه اين شرايط را كه همانا غير قابل دستبرد و خرابكاري بودن و ارزان بودن مي باشند را يكجا دارا باشد تا بتواند مورد استقبال عموم مردم قرار بگيرد و در اين مسير موفق به اختراع نوع جديدي از قفلهاي الكترونيكي شديم كه تمام شرايط بالا را يكجا در خود دارد و آن را كليد الكترونيكي ناميديم .

با توجه به اينكه ما هم اكنون در عصر الكترونيك بسر مي بريم هر روزه شاهد ارايه نسخه الكترونيكي و ديجيتالي شده دستگاههايي هستيم كه تا كنون از نمونه هاي قديمي و دستي آن استفاده مي كرديم و كم كم احساس مي كنيم كه تمام ابزار و وسايل دور و برمان به نوع الكترونيكي خود تبديل مي شود .
در اين ميان قفل و كليد ها نيز مستثني نبوده اند و با پيشرفت علم پيشرفت كرده و به نوع الكترونيكي خود تبديل شده اند اما برخلاف ديگر ابزار الكترونيكي كه جاي خود را بيشتر از نوع معمولي خود در ميان مردم گرفته اند متاسفانه برخلاف انتظار ما مردم عادي تمايلي به استفاده از قفلهاي الكترونيكي در منازل خود ندارند و اينگونه دستگاهها تنها در شركتها و مراكز مهم دولتي استفاده مي شوند و كمتر كسي را مي توان پيدا كرد كه يك دستگاه قفل الكترونيكي بر روي درب منزل خود نصب كرده باشد .

حال ما با توجه به مشكل فوق اقدام به بررسي انواع قفلهاي الكترونيكي موجود در بازار نموده ايم و سعي كرده ايم علل نرسيدن به آرزويمان كه همان استفاده عموم مردم از قفلهاي الكترونيكي و جايگزين شدن آنها به جاي قفل و كليد هاي معمولي مي باشد را بيابيم تا بتوانيم با حل اين مشكلات قدمي چند در راه امنيت و رفاه بيشتر مردم عزيزمان برداشته باشيم.

این مقاله نوشته شده توسط جناب آقای مهدی داداشی است.

———-w————i——-——-k———–i———

دانلود مستقیم :    دانلود مقاله ای با عنوان کلید و قفل الکترونیکی

دانلود کمکی  :     دانلود مقاله ای با عنوان کلید و قفل الکترونیکی

رمز عبور فایل : www.wikipower.ir

حجم :    205   KB

اشتراک گذاری شده توسط : ویکی پاور

——-p———o———–w———-e———r———-

مطالب مرتبط با دانلود مقاله ای با عنوان کلید و قفل الکترونیکی

ارسال نظر برای این مطلب

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.