دانلود مقاله شبکه های نسل جدید NGN


مقاله ای که امروز در این پست قرار داده شده مربوط به شبکه های نسل جدید NGN می باشد. فایل این مقاله زیبا به صورت ورد (word) می باشد. در قرن حاضر حرکت به سمت ارتباطات پر سرعت حائز اهمیت زیادی می‌باشد، به همین دلیل است که سخن از NGN به میان آمده است. نحوه ارتباط مردم در سال‌های اخیر به واسطه وجود اینترنت تغییر کرده و مردم خواهان ارتباط Real Time هستند. با وجود اینترنت این ارتباطات به صورت چندگانه درآمده است که همگی باید به صورت واحد، Call، تبدیل شود. رقابت فشرده و افزایش حجم ترافیک دیتا، ارائه دهندگان سرویس‌های مخابراتی را ناگزیر به بازنگری شبکه موجود کرده است.

راه حل این مسئله پیاده‌سازی NGN در شبکه تلفنی است. در این میان شبکه‌ای که بتواند با تولیدات نسل جدید هماهنگ شود یک شبکه پویا نامیده می‌شود. NGN قابلیت ارائه سرویس‌های مختلف به صورت Packet Oriented و قابلیت کنترل و مدیریت از یک نقطه را دارا است. این تحقیق به معرفی قابلیت‌های NGN و دلایل پیاده‌سازی آن، در شبکه می‌پردازد. تاکید NGN بر تعیین استراتژی گذر از سیستم فعلی، خصوصاً Circuit Switch، به سمت Softswitch می‌باشد.

NGN

NGN شبکه‌ای مبتنی برا IP و مولتی سرویس است که ساختار مدیریت و کنترل واحد دارد و سه شبکه فوق را در یک ساختار عمومی Packet-base یکپارچه می‌کند. در NGN، شبکه موجود از یک معماری گسترده به شبکه‌ای با لایه انتقال Packet Base برای صوت و دیتا تبدیل می‌گردد. تمام ترافیک مخابراتی و ارتباطی نظیر صوت، سرگرمی، آموزش و سرویس‌های اطلاعاتی از یک شبکه مجزا حمل خواهند شد. NGN باعث ایجاد لایه‌ای با معماری ساده، هزینه کم و قدرت اجرایی بالا می‌گردد. هوشمندی و بازدهی بالای NGN قابلیت ارائه تمام سرویس‌های موجود در آینده را به صورت Multi Service به شبکه می‌دهد.

——-w————i——-——-k———–i———

دانلود مستقیم : دانلود مقاله شبکه های نسل جدید NGN
دانلود کمکی :  دانلود مقاله شبکه های نسل جدید NGN

رمز عبور فایل :  www.wikipower.ir

حجم :   394  KB

اشتراک گذاری شده توسط : ویکی پاور

——-p———o———–w———-e———r———

مطالب مرتبط ....

دانلود جزوه کامل و زیبا در مورد شبکه های نسل جدید ... شبکه های NGN یک شبکه منفرد مبتنی بر سرویس دهنده/سرویس گیرنده است که چندین سرویس را با هم ارایه می نماید. به طور خلاصه می توان مزایا و محدودیت های پیاد...
دانلود مقاله سرویسها و پروتکلهای شبکه های نسل آیند... هدف از نگارش این مقاله معرفی شبکه های نسل آینده و سرویس های این شبکه ها می باشد. بنابراین ابتدا مفهوم شبکه های نسل آینده تشریح شده است و پس از معرفی س...

ارسال نظر برای این مطلب

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.