گزارش کار آزمایشگاه بررسی سیستم های قدرت (توسط نرم افزارETAP)


گزارش کاری که در این مطلب برای دانلود آماده شده است به آموزش نرم افزار شبیه سازی سیستم های قدرت (ETAP) پرداخته و در واقع پروژه نهایی آزمایشگاه بررسی سیستم های قدرت می باشد که توسط دانشجویان دانشگاه ابو علی سینا تهیه شده است .
این پروژه  ترجمه قسمتی از HELP نرم افزار ETAP  بوده و مربوط به المان های بخش AC Editor  نظیر ترانس ،  Grid power،   Transmition line و … و المان های بخش  Load Flow می باشد .

همانطور که میدانید در بین نرم افزارهای رشته برق-قدرت ، نرم افزار ETAP بهترین نرم افزار آنالیز و شبیه سازی سیستم های قدرت است .نرم افزار ETAP یک برنامه آنالیز جامع جهت طراحی،شبیه سازی و عملکرد تولید،توزیع سیستمهای توان الکتریکی است.این نرم افزار در واقع یک شبیه سازی گرافیکی سیستمهای تولید و توزیع فشار قوی است.

آموزش etap  [www.wikipower.ir]

 نرم‌افزار Etap مطابق با استاندارد IEC تهیه گردیده و در بعضی از موارد مانند سیستم زمین از استانداردهای دیگر نیز مانند IEEE 80 استفاده نموده است، با کمک این نرم‌افزار تمام مطالعات سیستمی که بر اساس استاندارد API RP540 انجام آن ضروری است از جمله، پخش بار، محاسبات اتصال کوتاه، هماهنگی بین رله‌های حفاظتی، بررسی شرایط راه‌اندازی موتورهای الکتریکی، بررسی هارمونیکی سیستم،….. قابل انجام است.

———-w————i——-——-k———–i———

       دانلود مستقیم  :     دانلود گزارش کار آزمایشگاه بررسی سیستم های قدرت (توسط نرم افزارETAP)

       دانلود کمکی     :    دانلود گزارش کار آزمایشگاه بررسی سیستم های قدرت (توسط نرم افزارETAP)

       رمز عبور فایل :       www.wikipower.ir

       حجم :      950  KB

       اشتراک گذاری شده توسط :  ویکی پاور

——-p———o———–w———-e———r———-

 

مطالب مرتبط ....

دانلود کاملترین آموزش نرم افزار تحلیل سیستم های قد... در این پست فایلی جهت دانلود آماده شده است که به طور مقدماتی ولی کامل به آموزش نرم افزار تحلیل سیستم های قدرت توسط نرم افزار دیجسایلنت (Digsilent) پردا...
دانلود آزمايشگاه بررسي سيستم هاي قدرت توسط DigSile... آزمایشگاه بررسی سیستم های قدرت به صورت یک واحدی و در دوره کارشناسی ارایه می شود.اکثر اساتید برای تدریس آزمایشگاه سیستم قدرت از نرم افزار متلب (matlab)...

مطالب مرتبط با گزارش کار آزمایشگاه بررسی سیستم های قدرت (توسط نرم افزارETAP)

ارسال نظر برای این مطلب

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.