اصول تئوری ترافیک در سیستم های مخابرات


اصول تئوری ترافیک :
—در حالت کلی تئوری ترافیک از مدل های ریاضی به منظور توصیف و بهینه سازی سیستم های ترافیکی استفاده می کند. به طور ویژه، در تئوری ترافیک مخابراتی (که تئوری تله ترافیک نیز نامیده می شود)، یک سیستم مخابراتی مورد بررسی قرار می گیرد. از آنجا که سیستم های واقعی، سیستم های پیچیده ای هستند، لذا برای محاسبات ترافیکی به روش های پیچیده ای نیاز دارند. با در نظر گرفتن پاره ای از از فرضیه ها می توان سیستم های واقعی را با مدل های ساده تری جایگزین نمود، سپس از روش های ریاضی ساده تری در محاسبات ترافیکی استفاده نمود. از آنجا که یک مدل نامناسب به نتایج غلط منجر می شود، مسأله اصلی یافتن یک مدل مناسب و به اصطلاح یک مدل ساده است. در ادامه، مدل ها و فرمول های ریاضی که در تئوری ترافیک استفاده می شوند، معرفی خواهند شد.
اصول تئوری ترافیک در سیستم های مخابرات (3)
ترافيك تحويلي :
—منظور از ترافیک تحویلی به سیستم، تعداد تماس هایی است که با سیستم برقرار می شود، این تماس ها ، شامل تماس های موفق و ناموفق است. ترافیک تحویلی به سیستم را نمی توان به طور دقیق اندازه گیری کرد،ولی می توان مقدار میانگینی برای آن تعریف نمود.
ترافيك موفق و نا موفق :
—ترافیک موفق ، میانگین تعداد ترانک هایی (کانال های ترافیکی) است که همزمان اشغال می شوند. درصدی از ترافیک تحویلی که موفق نمی باشد، ترافیک ناموفق نامیده می شود.
در ادامه مقاله ای کامل در مورد تئوری ترافیک در سیستم های مخابراتی به صورت پاور پوینت (ppt) برای دانلود شما سروران گرامی قرار داده ایم

———-w————i——-——-k———–i———

       دانلود مستقیم  :   اصول تئوری ترافیک در سیستم های مخابرات

       دانلود کمکی   :    اصول تئوری ترافیک در سیستم های مخابرات

       رمز عبور فایل :       www.wikipower.ir

       حجم :      478  KB

       اشتراک گذاری شده توسط :  ویکی پاور

——-p———o———–w———-e———r———-

مطالب مرتبط با اصول تئوری ترافیک در سیستم های مخابرات

ارسال نظر برای این مطلب

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.