دانلود آزمايشگاه نرم افزار سوئيچینگ


آزمايشگاه نرم افزار سوئيچینگ یکی از دروس تخصصی رشته برق و مخابرات میباشد که برای گذراندن این درس شما باید اول خود درس نرم افزار سوئيچینگ را بگذرانید. در این آزمایشگاه نرم افزار سوئيچینگ مباحثی از قبیل چگونگی برقراری مکالمه در یک سوییچ مخابرات در داخل و خارج سوئیچ مخابرات مورد بحث قرار میگیرد. همچنین معماری شبکه های نسل جدید NGN و لایه های شبکه NGN و فناوری شبکه NGN مورد بحث و بررسی قرار میگیرد. امروز براتون گزارشکار آزمایشگاه نرم افزار سوئیچینگ رو برای دانلود قرار داده ایم. آزمايشگاه نرم افزار سوئيچینگ به صورت پاور پوینت (ppt) میباشد.

narm afzar soieching

Layer architecture:

NGNبه شكلي پياده‌سازي مي‌شود كه مجموعه توابع آن در چندين لايه متفاوت قرار گيرند. اين لايه‌ها عبارتند از: دسترسي، انتقال، كنترل و خدمات. مزيت قرار دادن توابع در لايه‌هاي گوناگون اين است كه هر لايه به‌صورت جداگانه بهينه‌سازي مي‌شود؛ بدون آن‌كه بر لايه‌هاي ديگر تأثير گذارد. معماري لايه‌اي ‌‌NGN انعطاف و قابليت توسعه را به همراه مي‌آورد و زمان ايجاد خدمات نوين را در اين شبكه كاهش مي‌دهد.‌
Standard interface:
توابع هر لايه ‌‌NGN از طريقStandard interface با توابع ساير لايه‌ها و ساير شبكه‌ها در ارتباطند. اين اصل راه را براي اجراي توافقنامه‌هاي همكاري ميان فراهم‌كنندگان خدمات شبكه باز مي‌كند، طيف گسترده‌تري از خدمات را براي كاربران نهايي فراهم مي‌نمايد و سطح تحت پوشش شبكه ‌NGN را افزايش مي‌دهد.

———-w————i——-——-k———–i———

دانلود مستقیم :    دانلود آزمايشگاه نرم افزار سوئيچینگ

دانلود کمکی  :      دانلود آزمايشگاه نرم افزار سوئيچینگ

رمز عبور فایل : www.wikipower.ir

حجم :    546   KB

اشتراک گذاری شده توسط : ویکی پاور

——-p———o———–w———-e———r———-

مطالب مرتبط با دانلود آزمايشگاه نرم افزار سوئيچینگ

ارسال نظر برای این مطلب

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.